O MILAN BEHU SEKANINY

Volám sa Milan Kmeť, mojím životom bol a je šport a spoznávanie nových priateľov. Začínal som futbalom,postupne som prešiel k lyžovaniu, tenisu a byciklovaniu. Ďalej som pracoval vo Futbalovom oddiele kde sme sa viac krát stali majstrami okresu, aj vďaka priateľom p.Škríbom, p.Mujkošom, s ktorými sme mužstvo trénovali. Potom som sa na niekoľko rokov odmlčal zo športového a spoločenského života, pre moje osobné chyby a životosprávu.
Aby som mohol začať odznovu, musel som začať od seba. Abstinujem od alkoholu a všetkých neduhov v tým spojených. Od tohto času sa mi zmenil život a našiel som nový zmysel života. Pred nejkým časom som si začal plniť sny a vstúpil som do Turistického oddielu Prievidzi, kde som vďaka skvelým ľudom začal spoznávať Slovenké a aj zahraničné krásy. Vrcholom tohtoročnej turistickej sezóny bol Národný Park Stelvio v Taliansku, kde som vďaka skvelým ľudom z turistického oddielu prežil pekné chvíle.
Po tomto zážitku som sa rozhodol zorganizovať Milan Beh Sekaniny ako beh Šťastia a Porozumenia, kde by som chcel srdečne pozvať všetkých ľudí, zdatných aj menej zdatných, aby sme spoločne potešili naše telo ale hlavne našu dušu.

Týmto Vás srdečne pozývam na Milan Beh Sekaniny 2017 a teším sa na Vašu účasť.


S Pozdravom

Milan Kmeť